3 דרכים סודיות לקבל תנועה בחינם מאתר flickr.com

3 דרכים סודיות לקבל תנועה בחינם מאתר flickr.com

איך ליצור קישורים ולתרום לבניית קישורים נכונה על ידי שימוש מושכל בפליקר flickr.com ?

פליקר הוא אתר שיתוף תמונות ובו ניתן למצוא תמונות באיכות יוצאת דופן לשים באתרכם. זוהי עובדה ידועה וכאן נבין איך להפיק ממנה יתרונות עבורנו. ויש כמה ממש משמעותיים. אז אם כבר התחלתם בבנית קישורים באתרי מאמרים , נבין עכשיו איך יוצרים קישורים מפליקר לאתר שלכם ובכך מסייעים לבניית קישורים נכונה?

link-building-internet-marketingjointhedots

בניית קישורים בפליקר,שיטה #1: לשים תמונות באתר שלכם ולהודיע לצלמים:

הכותרת כבר אומרת הכל. מה שצריך לעשות הוא בפשטות להגיע לאתר עצמו ולבחור תמונות. איזה תמונות? רק כאלה שמופיעות תחת Creative Commons.

איך עושים את זה? ב- 3 שלבים:

1. ניגשים לאתר וכותבים מונח במנוע החיפוש (כן, חיפשתי שוורים):

flickr-links-building-internet-marketing

2. לאחר שמקבלים תוצאות לוחצים על advanced search:

flickr-link-building-internet-marketing

3. ניגשים לתחתית הדף ומסמנים את 3 הקוביות שסימנתי, כך תקבלו תוצאות של Creative Commons בלבד. כלומר, תוצאות שצריך לקשר אליהן. אל תשכחו לתת לצלמים את הקישור הנדרש מתת התמונה, כדי שלא תפגעו בזכויות יוצרים, ממש לא משתלם:

flickr-link-building-creative commons

מה ההמשך ולמה שזה יעזור לי בבניית  קישורים?

מפרסמים תוכן באתר שלכם ומודיעים עליו לצלמים באימייל. כן, מודיעים להם. וההמשך ברור – התוכן שלהם מופיע, הם נכנסים, מסתכלים בו, שמחים על ההזדמנות לפרסם את עצמם ומשם כבר יודיעו לחברים שלהם ויקשרו לתוכן המעניין של האתר שלך.

בניית קישורים בפליקר,שיטה #2: ליצור קישור מתמונה שבבעלותכם

לפרסם תמונה מעולה שצילמתם או שיש לכם בעלות עליה ועל זכויות היוצרים שלה, תמונה שאנשים ירצו לשים אצלם באתר האינטרנט, בבלוג, בפייסבוק או בכל מקום אחר.

כדי להקל על אנשים את המלאכה יש לעשות מספר דברים חשובים:

  1. לתייג את התמונה באמצעות מלים שיעזרו לה לה להימצא. למשל אם צילמתם אוטובוס, להוסיף לו תגיות של bus, coach,motor vehicle, vehicle…
  2. לשים אותה תחת קטגוריית  Creative Commons-licensed content available for commercial use

שמשמעותה היא שאנשים לא צריכים לשלם כסף כדי לשים אותה באתר שלהם.

  1. לאחר שעשיתם זאת, לבחור את תנאי הצגת התמונה כך שמי שמציג אותה יצטרך ליצור קישור לאתר שלכם. בדרך כלל צלמים בוחרים לקשר לדף הפליקר שלהם, אני ממליץ לקשר לאתר, וכך לזכות בעוד קישור שמשמעותו כוח לדף שאליו מקשרים ותנועה אליו. זו שיטה מצויינת להתקדם בשיווק באינטרנט.

בניית קישורים בפליקר,שיטה #3: להתייחס לתמונות המוצגות באתר

פשוט לגשת לתמונות, רצוי לאלה שרואים הרבה באתר, ולתת להן התייחסויות מילוליות מבריקות ומעניינות. דרך נוספת, אפיו יותר מעניינת היא לשים בהתייחסות תמונה שלכם שתמשוך תשומת לב ותחתיה קישור לאתר שלכם. נכון, הקישור הוא nofollow, אבל- יש לזה ערך גם מבחינת תנועה שזורמת דרכו לאתרכם וגם מבחינת כוח לדף.

מקווה שתפיקו מהפוסט תועלת.

נהנית? שים LIKE, צור לכאן קישור או כתוב התייחסות.

ישעיהו