איביי או אי ביי- כמה כסף אפשר לעשות?

האם קראתם פעם מאמר בנושא איביי? על הכנסות האדירות שאנשים עושים אתר? זה לא מיוחד לשמוע על אנשים המרוויחים אלפי דולרים או יותר באיביי.

בפעם הבאה שאתה באיביי, הסתכל כמה powersellers יש, בוודאי תמצא כמה. כל אחד מהם מרוויח לפחות 1000$ בחודש, מכיוון שזהו סף המינימום למשכורת של איביי, בכדי להפוך לPowerseller.

Powerseller  של כסף, עושה לפחות 3000$ כל חודש, בעוד ש-Powerseller של זהב עושה לפחות 10,000$ והפלטינום עושה 25,000$. המדרגה הגבוהה ביותר היא טיטאניום, ובכדי להגיע אליה עליך לעשות לפחות 150,000$ בכל חודש.

העובדה שאנשים אלו מציאותיים נותנת לך את האפשרות להבין שניתן להרוויח סכומים כמו אלו מעבודה באיביי. רבים מהם מעולם לא התכוננו להקים עסק איביי. הם פשוט התחילו למכור כמה דברים, ראו שהצליח להם, ומאז לא הפסיקו. יש הרבה אנשים שאיביי הוא מכור פרנסת היחיד. רבים מהם עושים זאת שנים רבות. האם תוכל דמיין זאת? לעבוד בבית על המחשב לכמה לשעות ספורות בכל יום, ולהרוויח משכורת מלאה מזה. לא צריך לשלם על הקמה, עובדים, או כל דבר אחר. יש עסקים של מיליוני דולרים שמרוויחים בנטו פחות מאשר העסקים האלו באיביי.

אז אכן, לא כולם רוצים לעשות את זה במשרה מלאה. חלק מהאנשים באמת ובתמים אוהבים את העבודה שלהם. אך אפילו אם אתה לא רוצה להפסיק את עבודתך ולעבור למשרה מלאה באיביי, אתה עוד יכול להשתמש באיביי כהכנסה נוספת זוהי הזדמנות עסקית להכנסה נוספת מהבית. אתה מסוגל לארוז הזמנות במהלך השבוע ואז לקחת אותם בבת אחת לסניף הדואר במהלך הסוף שבוע או בכל זמן אחר שאתה פנוי. אין הרבה דברים שאפשר לעשות בזמן החופשי שלנו שהם בעלי יכולת רווחית כל כך גבוהה כמו איביי.

יותר מכך, לאי ביי לא אכפת מי אתה, או את שאר פרטיך האישיים. יש מוכרים שהם זקנים וחלק צעירים. חלקם גרים במקומות שבהם שמכירה באיביי היא אפשרות ללא להפוך לחוואי או עני. איביי חוצה גבולות ועוקפת את המחסומים שהעולם האמיתי שם בפניך. אין ראיון כניסה לעבודה או התחייבות – על עוד אתה יכול לשלוח דברים, אתה יכול למכור באיביי.

בצורה עניינית , אם אתה יודע היכן תוכל למצוא מוצרים במחיר זול מאוד שביכולתך למכור, אז אתה יכול למכור ב ebay. קנה סחורה של מוצר שהוא זול או/ו מבוקש, מכור אותו באיביי והרווח כסף, ללא עלויות נוספות, זוהי עבודה מהבית ללא השקעה.

אם אתה רוצה להרגיש את ה"מים" לפני שאתה קופץ פנימה תוכל למכור מספר פריטים ישנים השוכבים אצלך במחסן או בבית, חפש חפצים שמעולם לא השתמשת בהם או דברים ישנים ועתיקים. כך אפשר לעשות רק בהתחלה כמה מאות דולרים, מהמכירה באי ביי

זה הכוח של אי ביי: תמיד יש מישהו שרוצה לקנות את מה שאתה מוכר ובגלל שהם הגיעו אליך, אתה לא צריך לעשות דבר בכדי לגרום להם לקנות,  ואתה לא צריך לחפש לקוחות פוטנציאליים

אז האם אתה רוצה להתחיל למכור באיביי?

נפלא. קח את הפרק הזמן הקרוב לניסיון, אתה לא תתאכזב.